Najděte si práci díky agentuře Proplusco

Chcete-li si najít práci, je dobré oslovit kvalitní agenturu, která vám pomůže. Oblíbenou pracovní a personální agenturu najdete na http://proplusco.cz/.

Proplusco nabízí pracovní místa a brigády v Čechách i zahraničí. Kromě toho zajišťuje i další služby v oblasti personalistiky. Působí na českém trhu od roku 2008.

Agentura Proplusco poskytuje personální leasing, což znamená, že zaměstnanec zůstává pod agenturou a zaměstnavateli je pouze dočasně přidělen. To vám přináší úsporu peněz, časovou variabilitu pracovních sil atd.

Další službou je recrutiment, v rámci které vyhledává agentura vhodné zaměstnance pro firmy na základě předem zadaných specifik.

Oblíbený je i brigádnický servis zajišťující pracovní sílu nárazově, sezónně, během dovolené, pracovní neschopnosti, mateřských dovolených a v dalších situacích, když potřebuje rychle sehnat brigádníky.

Nespornou výhodou je i to, že personální a pracovní agentura poskytuje záruky za umístěného kandidáta. Pokud vám nevyhovuje Proplusco.cz ho rychle vymění bez nároku na honorář.

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥